Допомога


ОТРИМАТИ

Контакти та вид допомоги, яку пропонують у Вінниці

Розміщення переселенців

Щодо розміщення переселенців за більш детальною інформацією, звертайтеся за номером телефону: 15-60 (тільки Київстар). 0-800-60-15-60, (0432) 65-15-60, (0432) 59-50-39, (0432) 60-15-60.

Визначено 13 закладів освіти, де можуть прийняти біженців – https://vmr.gov.ua/u-vinnytsi-vyznacheno-13-zakladiv-osvity-de-mozhut-pryiniaty-bizhentsiv

Уся інформація для громадян, евакуйованих з територій України, де здійснюються бойові дії: https://www.vmr.gov.ua/bizhentsiam

Безкоштовне харчування

Для прибулих з інших областей на залізничному вокзалі діють пункти, де можна безкоштовно поїсти та випити гарячі напої. Також, за потреби, працівники залізниці приносять біженцям їжу та воду до вагонів потягів.

Джерело: https://www.vmr.gov.ua/bizhentsiam

Медична допомога

Медичну допомогу надаватимуть усім незалежно від наявності підписаної декларації з сімейним лікарем.

Поліклініки стаціонарних закладів, жіночих консультацій, міська стоматологічна поліклініка, міський стоматологічний центр та міський лікувально-діагностичний центр працюють з 10:00 до 17:42.

У Центрах первинної медико- санітарної допомоги міста пацієнтів прийматимуть з 9:00 до 18:00, а у вихідні дні з 9:00 до 16:00. Медична допомога надається усім, хто її потребує, незалежно від укладення декларацій. У разі необхідності – з виїздом додому.

Крім того, можна звертатися до приймальних відділень МКЛ№1, МКЛ №3 та у вінницьку клінічну багатопрофільну лікарню. А з дітьми – до Центру матері та дитини.

Джерело: https://vmr.gov.ua/u-zv-iazku-z-voiennym-stanom-vinnytski-medychni-zaklady-pratsiuiut-za-novym-hrafikom

“20 хвилин” зібрали телефони лікарів, які під час війни консультують безкоштовно

Психологічна допомога

У Вінниці працює група з надання психологічної допомоги на базі Вінницького міського центру соціальних служб спільно з психологами – волонтерами.

Кабінети консультацій працюють за адресами: вул. Соборна, 50; вул. Брацлавська, 85; вул. Космонавтів, 30.

Нагадаємо, для отримання психологічної консультації, звертайтесь за номерами телефонів: 067-431-20-31; 096-211-30-85; 093-788-04-59; 067-766-79-96; 063-644-54-32, 67-04-60. Також телефонуйте 15-60 (тільки Київстар).

Більше інформації

 Для українців, які страждають від наслідків збройної агресії Росії, нині цілодобово працює безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги “Розкажи мені”.

Люди, які відчувають тривогу, панічні атаки, мають ознаки депресії, можуть залишити заявку на платформі та очікувати на зворотний зв’язок від фахівця. Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку через сайт.

Консультації проводяться безкоштовно в режимі онлайн.

Джерело: https://t.me/suspilne_vinnytsia/4955

Міський територіальний центр соціального обслуговування

В разі нагальної потреби, підопічні відділень соціальної допомоги вдома можуть безпосередньо передзвонити до свого соціального робітника. Крім того, вони можуть звернутись до Територіального центру за номерами телефонів: 67-05-97, 67-17-99, 67-05-64.

Джерело: https://www.vmr.gov.ua/vinnytskyi-tertsentr-prodovzhuie-nadavaty-sotsialni-posluhy

Хіміотерапія

Пацієнти, які потребують проведення курсу хіміотерапії, можуть звернутися до МЦ “Альтамедика”

Також МЦ “Альтамедимка” пропонує звертатися якщо потрібно зробити ін’єкції (за наявності своїх препаратів) та у випадку травм опорно-рухового апарату. Детальніше – https://www.facebook.com/altamedicacomua/

Джерело


ЗАПРОПОНУВАТИ

Контакти та вид допомоги, яку ви можете надати

!!!Уточнюйте актуальні потреби

Потреби вінницьких волонтерських центрів змінюються щодня

Актуальну інформацію дивись тут (05.03.22)


Волонтерський центр

«Волонтерський центр створений за дорученням міського голови Сергія Моргунова. Він розташований у приміщенні комунальної власності. Сюди усіх бажаючих просимо приносити медикаменти, побутову хімію, засоби гігієни (в тому числі для малюків). За наявності – дитяче харчування для немовлят.

📌– по Соборній, 68 медикаменти, побутову хімію, засоби гігієни (в тому числі для малюків), дитяче харчування для немовлят

📌– по Винниченка, 5 продукти харчування та теплий чоловічий одяг.

Джерело: https://t.me/vmroficial/1600

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР #вКВАДРАТі

Волонтерський центр

🔹надаватиме підтримку переселенцям

🔹займатиметься збором та фасуванням необхідних речей

Всі, хто готові доєднатися до волонтерської команди та допомогти, просимо зареєструватися за посиланням ↪️https://forms.gle/bEXBuo9QnnNs23VYA

Детальніше про потреби – дивись фейсбук