Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Благодійний Купальський пікнік 2023 (Фото, Відео)

Благодійний Купальський пікнік 2023 (Фото, Відео)


7-9 липня, в парку Вишенька було дуже велелюдно, вінничани зібрались на святкування свята Івана Купала – благодійний концерт українських гуртів, майстер-класи, неймовірна фуд-зона, фото-зона, лаундж-зона. До Вінниці завітали крафтові виробники із усієї Ураїни. А головною метою заходу був збір коштів для ЗСУ. Ну і звичайно святкування Івана Купала. Благодійний купальський пікнік тривав з п’ятниці по неділю.

KAZKA – СВЯТА (виконує Юлія Муць)  | «Купальський пікнік» на Вишенському озері

Підприємці з різних міст України пригощали гостей свята. Наїдки були на будь-який смак риба й м’ясо і пахлава медова. Щоправда, ціни дещо кусались.

Так за кілограм шашлику правили 900 гривень, а безалкогольний лимонад коштував 50.

Але то до прикладу, хто хтів приносив їжу з собою, адже пікнік.

Люди із задоволенням дивились концертну програму від вихованців Вінницького палацу мистецтв «Зоря». Та не тільки дивились, а охоче підспівували та підтанцьовували.

Усіх охочих за благодійний донат катали на баггі та квадроциклі. А особливою родзинкою свята стало купальське поливання юрби людей з пожежної машини ДСНС. Особливо раділи дітлахи, яких було більшість серед публіки.

Дівчатка плели віночки, а як не вміли, то тут таки тітонька за 100 гривень зі збираних трав заплітала красиві символи купальського свята.

Були й панянки, які ворожили на судженого та пускали віночка за водою. А от купальського багаття в цілях безпеки цьогоріч не було.